události
HomeRady a NávodyHledáte dárek k Vánocům pro cyklistu? Což takhle batoh nebo rezervoár?

Hledáte dárek k Vánocům pro cyklistu? Což takhle batoh nebo rezervoár?

- Reklama -aktualita

Nezadržitelným tempem se blíží Vánoce, a tak už mnozí z nás začali přemýšlet, co svým nejbližším koupí pod stromeček. Jestliže váš milý nebo vaše přítelkyně jezdí hojně na kole, jsou ideální dárky právě z toho odvětví. A protože je v cyklo doplňcích stále něco nové, stále je co nacházet a doplňovat výbavu, nebo vyměňovat staré věci za nové. Cool a oblíbené jsou třeba batohy a rezervoáry, které značně usnadňují jízdu na kole a umožňují i zpříjemňují.

Šikovné batohy a rezervoáry

Díky batohům si můžeme na trasu vzít nějakou tu výbavu, ať už jde o svačinu, vrstvu oblečení nebo náhradní oblečení, či cokoli jiné, co potřebujeme. Rezervoáry zase znamenají, že jet můžeme bez nutnosti zastavit nebo nepohodlně vyndávat láhev za jízdy, stejně jako pít za jízdy s tím, že jednou rukou držíte láhev a jízda je pro vás nebezpečnější i nepohodlnější, pomalejší. 

Ke kvalitním patří batohy a rezervoáry CamelBak. Jde o značku, která se hydratačními produkty přímo proslavila. Jako první přišla s nápadem snadného osvěžení s pomocí batohu, který obsahuje vak s vodou a hadičkou. Nápad vznikl v roce 1989, kdy zakladatel Michael Eidson jel na „Hotter’n Hell 100“. Jedná se o náročný závod, kde je potřeba ujet 100 mil za náročných podmínek během 4 dnů.

Rezervoáry se velmi uchytily a odebírá je i americká vláda, jejíž zakázky tvořily v roce 2012 40% podnikání společnosti. Převratné jsou zákusné ventily na hadičkách, které dovolují pít za jakékoli situace.

Bikero.cz nabízí teď právě batohy CamelBak se slevou 30 % a rezervoáry i se slevou 20 %. Koupit můžete i batohy s možností rezervoáru. 

Ke kvalitním patří i batohy a rezervoáry EVOC. I tady teď najdete modely se slevou 20 % a dopravou ZDARMA. Stačí si vybrat batoh, který vám bude vyhovovat, ať už ho chcete použít jako rezervoár, nebo ne.

Více na Bikero.cz. 

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel