události
HomeRady a NávodyUž jste pořídili zimní oblečky pro psa? Interiéroví psi bez nich v...

Už jste pořídili zimní oblečky pro psa? Interiéroví psi bez nich v mrazech trpí

- Reklama -aktualita

Psi, kteří žijí na dvoře v boudě, jsou na příchod zimy připraveni. I tak je humánní jim na zimu psí boudu zateplit a v případě, že jsou velké mrazy, je doporučováno dovolit jim přespat ve sklepě, na chodbě nebo jinde, kde je přívětivěji. Interiéroví psi, kteří celý den leží v teple bytu, jsou náchylní na prochladnutí. Nepřizpůsobí se zimě, nepřipraví se na ni tak, jako psi venkovní. Proto se můžete běžně setkat s pejskaři, kteří už oblečky pro psy koupily, a to jak od deštivého počasí, tak do chladných měsíců.

Oblečky pro psa nestojí majlant

Pro psa je velmi nepříjemné, když musí opustit vyhřátý byt a na dvacet minut i hodinu jít ven se vyvenčit. Zkuste sami jít neoblečení do mrazu na desítky minut. Jestliže se koupi oblečku vyhýbáte proto, že si myslíte, že je drahý, jste na omylu. Koupíte jej v akci za cenu kolem 500 Kč, což za pohodlí a především zdraví psa jistě stojí.

Kupříkladu v e-shopu Hawaj jsou teď v akci mnohé psí oblečky, a to na pejsky malé i velké. Populární jsou např. vesty zateplené i softshellové. Volit můžete z mnoha barevných provedení, čímž můžete dát najevo, jestli venčíte fenku nebo pejska. Stejně tak jsou k dostání modely neutrální.

To správné krmivo pro psy za výborné ceny

Na internetových stránkách Hawaj.cz koupíte také granule pro psy výborné kvality za příznivé ceny. Co třeba BRIT Care nebo BRIT Premium? Anebo PRO PLAN, Nature’s Proteciton či N&D Quinoa, Friskies, Carnilove…? Nabídka je skutečně velká, vyberete si pro psy mladé i seniory, pro štěňátka, velká i malá plemena, psy aktivní i líné.

Podívejte se sami na bohatou nabídku zboží pro psí miláčky. Mnohé tak koupíte na jednom místě, včetně antiparazitik, kosmetiky, chovatelských potřeb, přepravních boxů, psích bud a podobně.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel