události
HomePro ŽenyNejdůležitější ingredience dokonalého milování

Nejdůležitější ingredience dokonalého milování

- Reklama -aktualita

Nic jsme neřešili, na nic se neptali, najednou jsme byli spolu, tak krásně a spontánně. Jako dva milující lidé dokáží být spolu.

I dnes vám přinášíme erotickou povídku …

Ještě nejsem zcela probuzená, ale dlaní vklouznu na jeho stranu postele. Nahmatám horkou ruku a jemně se jí dotknu. Přivřít oči a ještě se oddávám sladkým vzpomínkám. Stále ho miluji, stále nám je krásné, ale na první chvíli, kdy se nám setkali dlaně, si vždy ráda vzpomínám.

Když Jurajovi vklouznu pod peřinu a on ještě spí, je to přesně jako tehdy. Když se nám nesmělo setkali dlaně poprvé. Ještě to nebyl dotek, nepreplietli se nám prsty, pouze jsme se náhodně dotkli, když mi podával pero v práci a najednou jsme se nepustili.

Dívali jsme si dlouho do očí a mně začalo srdce tlouct jako o závod. Prudce jsem dýchala. Bylo to poprvé, co se setkala naše pokožka na pokožce. Ačkoli to byly jen dlaně. Setkali se nám pohledy a já měla na chvíli pocit, jako by se nám milovali duše.

Pustili jsme se něžně, s úsměvem na rtech, který jsme si navzájem darovali.

„Bylo to krásné,“ zašeptal a já jsem cítila, jak mi stoupá červeň do očí. Magnetické jiskření, které se mezi námi stupňovalo ze dne na den v práci se projevilo. Oba jsme věděli, že se to stane, otázkou bylo, kdy. To bylo přesně deset let před tím, než jsem mu dnes ráno vklouzla do dlaně. Měli jsme výročí našeho prvního dotyku, který nastartoval naši cestu společného chození a později života.

„Dobré ránko,“ řekla jsem, když se probíral. Dala jsem mu jemnou pusu na ucho a nepřestala ho držet. Obrátil se ke mně a něžně mě objal. „Už je to deset let,“ řekl a já byla šťastná, že ani tento rok nezapomněl.

Prsty v našich dlaních se propletly a drželi jsme se opět, no něco pevněji. Přitlačil se ke mně a přes noční košili jsem cítila jeho horkost. Bylo nádherné se dotýkat bez omezení. Moje bradavky pod košilí ihned zareagovali na příjemný tlak mužné hrudi.

Rty se nám spojili, ruce se pustili jen proto, abychom se dokonale objali. Splynuly jsme těsně k sobě, stali jsme se jakoby jedním tělem a přitom nás stále dělila tkanina. Milovali se nám duše. Opět jednou. Ta něha, jemnost, kterou jsem mu dávala, se ke mně vracela jako jeho vroucí láska. Nalezli jsme se a naše jazyky se neuměli sami sebe nasytit ani po tolika letech.

Zašel mi rukou pod noční košili a ukazováčkem mi prošel po mušličce. Bylo to příjemné. Jemně ji otevřel a prošel ke klitorisu. Přesně věděl, co mám ráda, co mi dodá do lící ruměnec a dokonale mě roztaje.

Stáhl mi košili, já mu pomohla ven z kalhot a sevřela v dlani jeho penis. Sklonila jsem se k němu a Juraj už jen vzdychal blahem, když moje rty cítil na žaludu.

Nádherné spojení. Nic jsme neřešili, na nic se neptali, najednou jsme byli spolu, tak krásně a spontánně. Jako dva milující lidé dokáží být spolu. Stáhl si vrchní díl pyžama a oba jsme se nazí k sobě tulily. Chytil mě za zadek, obrátil na čtyři, políbil mi pokožku zadečku a jemně mi po něm jazykem procházel. Hladil mi prsa a tulil se ke mně.

Jeho penis se chvěl touhou a já byla už dokonale vlhká. Pouze jsem ho nasměrovala do sebe a nechala slastně vniknout.

Vždy tak dokonale, jako poprvé. Když to bylo objevování, nové spojení, ze kterého se nám zrychlil dech. Rada jsem ho cítila v sobě zas a znova. Lehla jsem si na záda, roztáhla nohy a ovinula ho stehny. Nechala jsem ho, aby se ke mně dostával co nejtěsněji. Milovala jsem ten pocit, když se nám o sebe třely bradavky, když jsme si šeptali do úst něžné slova. Vždy jsem si tehdy připadala jako poprvé zamilovaná. Tak, jak se nám setkali poprvé dlaně a mně tehdy došlo, s kým se držím za ruku.

Myslela jsem na jeho výraz v očích, který se roky nezměnil. Stále se na mě díval rozšířenými panenkami a s touhou, která se nedala oklamat. Když byl na mně a ve mně, byl upřímný. Milovala mě tak moc, jako já jeho. Od první chvíle, jak jsem se do něj zamilovala, když jsem ho viděla poprvé v práci.

Pevně ​​mě sevřel za ramena, polaskal mi blond vlasy. Ovoňaj jejich vůni a hluboko do mě vnikal. Naše těla se milovali a duše se sjednotily.

Blížily jsme se k vyvrcholení. Jak již stovky, tisíce ráz před tím a vždy to bylo tak krásné, že jsme toužili zas a znova po opakování.

Juraj se se mnou miloval s takovou vášní, že to nikdy nebyl stereotyp. Zakousla jsem se mu jemně do krku, prošla mu po něm jazykem, sevřela mu zadek v dlaních, jako byl ve mně a nechala naplno ejakulovat. Ty chvilky, kdy prožíval své vyvrcholení mě přiváděly k těm nejkrásnějším orgasmem v životě. A zažívala jsem je jen s ním.

Protože od prvního spojení s Jurajem jsem věděla, že je něco jinak. Že je něco mnohem silnější, než jsem poznala před tím. Že pravá láska je tou nejdůležitější ingrediencí milování. Že se nám nejen setkali dlaně, ale i srdce a proto jsem dnes pod ním tak krásně vyvrcholila. Jak s nikým jiným.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel