události
HomeZajímavostiOd března zhubla už 25 kilo, je štíhlejší, než kdykoliv předtím! Po...

Od března zhubla už 25 kilo, je štíhlejší, než kdykoliv předtím! Po Adele se radikálně mění i tato herečka: Jak se jí to podařilo?

- Reklama -aktualita

Australskou herečku Rebel Wilson známe z filmů jako ženu plnějších tvarů. To je však minulost – od března zhubla neuvěřitelných 25 kilo!

neuvěřitelná proměna
Rebel Wilson se rozhodla, že se bude věnovat především sobě a svému zdraví, proto se rozhodla zhubnout. Dnes tvrdí, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, co mohla udělat. Díky shozeným kilogramem vypadá lépe než kdykoliv předtím!

8 kilo od vysněné váhy
Cílem herečky je vážit 75 kilo a do vysněné váhy musí shodit ještě posledních osm. Můžeme tedy říci, že svůj cíl má již na dosah. Rebel Wilson přitom nedrží žádnou drastickou dietu. Sama říká, že všechno je to jen o balancovat, proto si bez výčitek občas dopřeje čokoládu nebo skočí na drink s přáteli. Základ je, aby byla na konci dne v kalorickém deficitu, ale stravu si může vyskládat i podle toho, na co má chuť.

Samozřejmě, bez pohybu by to také nešlo, a tak Rebel začala i cvičit. Drina však stojí za to! Herečka se na Instagram chlubí fotografiemi v plavkách či upnutých outfitech a vypadá opravdu skvěle! Přesvědčit se můžete i na vlastní oči:

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel