události
HomeRady a NávodyPokud plánujete kupovat střešní nosiče na vaše potřeby, hleďte na tyto aspekty

Pokud plánujete kupovat střešní nosiče na vaše potřeby, hleďte na tyto aspekty

- Reklama -aktualita

Pokud rádi cestujete a jezdí vás na výlet či dovolenou více, například dva dospělí a dvě děti, jistě víte, jak je mnohdy namáhavé až šílené nacpat veškeré potřeby do kufru. A v případě kol, lyží či jiného vybavení, máte jednoduše smůlu, protože tyto věci se vám do vozu nevlezou. Samozřejmě, vše lze vypůjčit, ale pokud jezdíte několikrát ročně, jistě se vám vyplatí do střešních nosičů investovat. A pokud jde o výběr nosičů, je dobré si o nich něco předem zjistit. 

Možná rozhodne cena

Kdo by nechtěl nakoupit levně a kvalitně? A to kor v dnešní době, kdy se vše zdražuje? Střešní nosiče můžete koupit od necelých dvou tisíc korun, ale až do deseti tisíc korun. Hlavní rozdíl najdete v materiálu, ze kterých jsou nosiče vyrobeny. Ty s nižší cenou bývají většinou plastové. U nich však dbejte na maximální nosnost a nikdy nosiče nepřetěžujte. Mohlo by dojít k poškození a ohrožení nejen vás, ale i ostatních řidičů. V případě, kdy chcete převážet kola nebo střešní box, je dobré zvolit nosiče pevnější. Například hliníkové nebo ocelové. I když se u nich objevuje vyšší cena, zaplatíte za produkt, který vám unese čtyři kola nebo plný střešní box. Někdy se jednoduše vyplatí nešetřit. 

Aby sedly jak klobouk na hlavu

Předtím, než nějaké nosiče koupíte, rozhodněte, jak je na vůz upevníte. Na lem střechy? Na hagusy? Tyto dvě otázky si před koupí musíte promyslet. V případě, že se rozhodnete pro upevnění pod lem střechy, stačí vám koupit pouze střešní nosiče neboli příčníky. V tom druhém případě, pokud na střeše nemáte hagusy, budete je muset pořídit a následně na ně umístit zmíněné podélníky. 

A v třetím případě, kdy si nejste jisti kompatibilitou s vozem, neváhejte kontaktovat některého prodejce. Například Autodoplňky-obchod.cz je ověřený e-shop, který vám odpoví na veškeré vaše otázky. 

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel