události
HomeRady a NávodyPřekvapením byla dcera prezidentky! V TOP outfitech večera předvedly naše hvězdy barvy...

Překvapením byla dcera prezidentky! V TOP outfitech večera předvedly naše hvězdy barvy sezóny, trendy rock styl i sexy crop top: Ani druhý den módní show nezklamal

- Reklama -aktualita

Fashion LIVE pokračuje v plném proudu. Našich návrhářů přišlo podpořit opět hodně hvieznych tváří. Podívejte se, jaké outfity předvedli.

Módní maratón pokračuje!
Druhý den na Fashion LIVE jsme měli opět možnoť vidět dokonalé a kreativní outfity známých i méně známých tváří. Mezi nejextravagantnější outfity určitě patřil ten, který měla na sobě Babsy.

Šlo o kožený komplet se smrtka od návrháře Lukáše Krnáč. Viz nejlepší outfity nejen našich známých tváří z tohoto večera. Kdo se vám líbil nejvíce?

Emma Drobná
Emma měla na sobě její oblíbený crop top, krémovou midi sukni s vysokým pasem, černé kozačky na podpatku a šedozelená kabátek. Look doplnila o značkovou kabelku a trendy brýle. Plus dozadu začesané vlasy a červenou rtěnku. Jednoduše – byla krásná jako vždy!

Babsy
Barbara Jagušák měla na sobě trendy komplet od známého návrháře Lukáše Krnáč. Vypadala sexy a drsně. Tento kožený outfit její velmi slušel, doladila ho začesanými vlasy dozadu a červeným rtěnkou. Outfit byl nevšední a všichni si ho ihned všimli. Zajímavým prvkem byly připínací holínky, které připomínají styl zpěvačky Rihanny. MEGA LOOK.

janka Slačková
Krásná a charismatická Janka Slačková měla na sobě zelenou barvu, která se stala hitem této sezóny. Kožená sukně po kolena, ke které zvolila zelený crop top roláček, sandálky na podpatku na vázání a cool zelenou kabelku s hrubou a výraznou přezkou, která také patří mezi módní trendy sezóny. Byla velmi pěkná.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel