události
HomeRady a NávodyTento trik napne pokožku a poskytne účinek botoxu

Tento trik napne pokožku a poskytne účinek botoxu

- Reklama -aktualita

Která žena netouží po hladké a napnuté pokožce? V současné době je na trhu obrovské množství způsobů, jak dosáhnout mladistvější vzhled. Vyberte si nebolestivý a cenově dostupný způsob, který vám zabere jen pár minut vašeho času.

Kyselina hyaluronová? Vaše pokožka ji nutně potřebuje
Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, nachází se v našich očích, kloubech, či kůži. Víme ji najít v každé buňce lidského organizmu. Její působení nejefektivnější ovlivňuje pružnost pokožky, podporuje proces tvorby kolagenu a elastinu a navíc se postará o hydrataci a zpevnění pokožky.

Jak zpozorujeme nedostatek kyseliny hyaluronové?
Nedostatek kyseliny hyaluronové si nejrychleji všimnete na vaší pokožce, která bude sušší, méně pružná a začnou se na ní objevovat vrásky. Jak pokožka stárne, naše buňky produkují méně kyseliny hyaluronové a ta existující začíná rozpadat. To může způsobit suchou pokožku, která je jedním z faktorů odpovědných za viditelné známky stárnutí naší pokožky, důsledkem čehož je vznik vrásek, ztráta objemu a ztráta pružnosti.

Aplikace vám zabere jen minutu
Zkuste trik, který vám dodá mladistvější vzhled a hladkou a napnutou pokožku během pouhých 2 až 4 týdnů a zabere vám pouze minutu času.

  1. PŘED POUŽITÍM SI JEMNĚ OČISTĚTE TVÁŘ, KRK A DEKOLT

K čištění obličeje nepoužívejte agresivní výrobky. Ujistěte se, že jste dobře odstranili make up a to zejména večer, protože ucpává póry a může způsobit kožní skvrny.

  1. naneste tenkou vrstvu KRÉMU NA CELOU TVÁŘ

Jemnými krouživými pohyby vmasírujte krém do pokožky. Krém 4D HYALURON lze použít i na krk a dekolt. Je vhodný i na péči o oční okolí.

  1. NECHTE KRÉM vstřebá

Počkejte několik sekund, dokud se krém vstřebá, pak můžete normálně pokračovat v nanesení make-upu. Krém 4D HYALURON je také vynikajícím podkladem pod make-up, protože nemá mastnou texturu a nezanechává na pokožce pocit mastnoty.

Nedůvěřujete nakupování přes internet?
Nebojte se, na první objednávku vám nabízíme 30denní záruku. V případě nespokojenosti můžete výrobek vrátit a my vám vrátíme vaše peníze.

I vy byste chtěli vyzkoušet trik proti vráskám?
Nyní si můžete objednat svůj krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron za akční cenu s více než 50% slevou, pouze na www.lux-cosmetics.com nebo na bezplatném telefonním čísle 02 2092 2547.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel