události
HomeRady a NávodyTOP líčení na každý den? Vsaďte na 6 podzimních trendů: Lesklé rty,...

TOP líčení na každý den? Vsaďte na 6 podzimních trendů: Lesklé rty, svěží pleť a barevné stíny

- Reklama -aktualita

Každé roční období se nese v duchu nějakých barev, pocitů, trendů. Podzim je krásné období, kdy se nám líbí nosit podzimní barvy, jako je vínová, olivová, hnědá, hořčicová, oranžová či zelená.

Tyto barvy se dají uplatnit i v beauty světě. Nemusíte se bát tělních či zelených stínů, oranžových linek nebo i tmavohnědých rtěnek.

1) Barevné stíny
Podzim je ideálním obdobím, kdy se můžete vyhrát s barvami země. Ať už jste zastánkyní extravagance nebo ne, vždy se najde něco, co můžete v rámci podzimních líčení trendů zahrnout do své rutiny.

Někdy stačí opravdu málo a váš denní líčení může působit svěže, trendy a dokonale. Jedním z tipů na podzimní trendy look jsou oranžové oční stíny, které například krásně zvýrazní ženy, které mají modré oči.

Nemusíte se bát ani zelených stínů, ty se však hodí více na večerní líčení. Někdy stačí bronzer nebo tvářenka s oranžovým podtónem, do které jemně omočí štětec a projdete po očním víčku.

2) Lesklé rty
Lesky se dostaly do popředí. Aktuálně jsou mnohem více vyhledávané, než matné rtěnky. Vaše rty budou působit větší, zdravější a tak „juicy“ a bozkávateľne. Ideální kombinací je tělová tužka, kterou si vykreslíte rty a následně nanesete lesk.

Třeba najít takový, aby se vám příjemně nosil a nebyl lepkavý. Existují i ​​lesky, které vám jemně zvětší rty, protože mají v sobě látky, které rty trošku vyštipujeme a podráždí, a tím vám jemně otečou.

3) Výrazná tvářenka
Dalším make-up trendem je výraznější tvářenka, která sahá i po spánky. Na trhu je několik druhou tvářenek. Krémové, tekuté či pudrové. Kdysi byly v kurzu pudrové produkty, ale nyní se do popředí dostali spíše tekuté nebo krémové produkty, protože jimi víte vytvořit přirozenější finish na pleti.

Takovou tvářenku můžete rozetřít buď prsty, štětcem nebo beauty blendrem. Nejpřirozenější finish dosáhnete prsty, protože se vám produkt na prstech roztaje a bude se lépe nanášet a blendování. Pokud se vám nechce investovat do tvářenky a máte doma růžový nebo oranžový rtěnku, klidně zkuste použít ten.

Pozor však, abyste to s líčky nepřehnali a nevyrezali jako Marfušou. Pokud se vám něco podobného stane, nebojte se, beauty blendrem nebo štětcem, kterým jste nanášely make-up jemně přejděte po částech obličeje, kde se vám zdá nános tvářenky přehnaný.

4) Fresh vzhled pleťovky a třpytivé stíny
Čím rozzářenější look, tím lépe. Kdysi byly populární výrazné, heavy a zapudrované líčení looky, ale dnes platí pravidlo, čím méně, tím více. Velmi žádaným se stal rozzářený make-up s highlighter a třpytivými stíny, kteří působí nenásilně a čerstvé.

K dosažení takového mejkapu potřebujete hydratační krém, rozjasňující make-up, highligter a bronzer s třpytkami, ideálně nějaký tekutější nebo krémový a tento třpytivý rozjasňovač můžete použít i na oční víčko dokonce trošku i na rty s leskem.

Na dokonale vypadající PLEŤOVKA potřebujete vědět, jak si vybrat ten správný mejakp. Viz video, ve kterém vám vizážistka Lussi makeup-artist prozradí všechny tipy a triky na to, abyste i vy vypadaly po celý den dokonale a měli krásnou PLEŤOVKA

5) Červená klasika
Červený rtěnka patří mezi ověřenou klasiku, která nevyjde nikdy z módy. Ne každá z nás má však odvahu nosit výrazné rtěnky a máme pocit, že nám nesluší. Červený rtěnka sluší každé z nás, ale třeba zvolit ten správný odstín.

Červený rtěnka nejkrásnější vypadá buď jen s jemně nalíčenými očima s bronzerem nebo jen oční linkou popřípadě jemně třpytivými stíny. Pokud již máte výrazný rtěnku, většinou platí, že stíny by měly být jemnější. Avšak při líčení na párty si můžete dovolit i výraznější oči i rty.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel