události
HomeZajímavostiVystoupila na molo a přiznala vážné onemocnění: Dcera světoznámé topmodelky se tím...

Vystoupila na molo a přiznala vážné onemocnění: Dcera světoznámé topmodelky se tím bez zbytečných slov stala inspirací a podporou

- Reklama -aktualita

Dcera toplmodelky Kate Moss inspirovala ženy k tomu, aby se za zdravotní problémy nestyděli. Její samé diagnostikovali vážnou nemoc a přiznala se k ní přímo na molu.

Jsou jako sestry! Kate Moss má s dcerou krásný vztah
Lila Grace pokračuje ve šlépějích své mámy, nakonec je jejím jediným dítětem, zdědila po ní krásu a na zahození určitě nejsou ani kontakty, které díky Kate Moss má. Dvě sympatické blondýnky k tomu ještě i vypadají jako sestry!

Kate má s dcerou velmi dobrý vztah. Novináři jejich často zachytili v ulicích města či na cestě na společnou večeři. Topmodelka zvykne na dceru dohlížet i při různých spolupracoval naposledy v Římě. Společně se objevily i na molu během prohlídky Versace-Fendi v Miláně u příležitosti Fashion Weeku.

Lila Grace přiznala vážné onemocnění
Kromě toho, že obě vypadaly úžasně, Lila všech překvapila inzulínovou pumpou na boku. Oficiálně se tak přiznala k tomu, že ačkoli nedávno dovršila 19 let, trpí cukrovkou. Inzulínová pumpa slouží k tomu, aby do těla vždy doplnila potřebné množství inzulínu. S tělem je spojena kanylou, proto ji pacient musí mít neustále u sebe.

Pumpičku bylo zřetelně vidět i během prohlídky, jelikož Lila Grace předváděla plavky. Dala tak jasně najevo svůj postoj – za onemocnění by se lidé neměli stydět a už vůbec se nemusí omezovat v osobním, ale ani pracovním životě.

Cukrovka se vyskytuje iu mladých lidí, kteří mohou trpět komplexy. Lila jejich tímto krokem inspirovala k tomu, aby cukrovku, či jiné zdravotní problémy, nevnímali jako přítěž.

Stala se inspirací pro mnohé ženy
Její krok kvitovali i lidé na sociálních sítích. Lila dokonce nemusela na inzulínovou pumpu upozorňovat slovně, prostě jen přidala fotografii z prohlídky a její sledovatelné to pochopili. Mnozí byli vděční, za odhodlání, které jim dodala i podporu v jejich onemocnění. Ačkoliv bez zbytečných komentářů.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel